cheapish اسلامی میلیون اردیبهشت کرمانشاه

cheapish: اسلامی میلیون اردیبهشت کرمانشاه کرمانشاه بورس منطقه ای سهام کدمعاملاتی

گت بلاگز وب‌گردی انتقام اسیــدی

مرد میانسالی که به روی کارفرمای خود اسید پاشیده بود، صبح دیروز بعد از انتقال به دادسرای جنایی به تشریح ماجرا و بیان انگیزه‌اش پرداخت.

انتقام اسیــدی

به گزارش گروه وبگردی گروه تحریریه سایت جوان، عصر پنجشنبه 15 تیر، گزارش اسیدپاشی در پارکینگ طبقاتی ولیعصر بالاتر از خیابان فاطمی به پلیس و بازپرس کشیک پایتخت کشور عزیزمان ایران اعلام شد. بلافاصله تیم جنایی وارد عمل شده است و مرد اسیدپاش 50 ساله را بازداشت کردند. از سوی دیگر مرد 48 ساله که قربانی اسیدپاشی شده است بود به بیمارستان انتقال یافت و بلافاصله تحت درمان قرارگرفت.عامل اسیدپاشی دیروز بعد از انتقال به دادسرای جنایی پایتخت کشور عزیزمان ایران تحت بازجویی قرار گرفت.
چرا اسیدپاشی کردی؟

عبارات مهم : ایران
از دست جعفر خسته شده است بودم، عصبانی‌ام کرده بود و دلم می‌خواست نابودش کنم. با کارهایی که او کرده بود زندگی‌ام نابود شده است بود.
چه کارهایی؟
بروید از خودش بپرسید، خودش بهتر می‌داند چه کارهایی انجام داده. پرونده‌ای به اندازه این چارچوب در دارد که اگر بخواهم در موردش حرف بزنم ساعت‌ها طول می‌کشد.
نمی توانی خلاصه بگویی؟
حقه بازی زیاد می‌کرد. پول خیلی زیادی جهت پارک ماشین‌ها می‌گرفت. این حقه بازی‌هایش آنقدر ادامه داشت که بالاخره انتقام گرفتم!
خب آیا به مسئولان پارکینگ چیزی نگفتی؟
بارها گفتم ولی چه فایده‌ای داشت. فقط می‌گفت چشم یا فراموش می‌کرد یا دلش نمی‌خواست چیزی بگوید. ولی هر چه بود به او چیزی نمی‌گفت و او به کارهایش همچنان ادامه می‌داد.
با قربانی اسیدپاشی همکار بودی؟
او سرکارگرم بود.
می‌دانی چه مجازاتی برایت در نظر گرفته می‌شود؟
نهایتش این است که اعدامم می‌کنند. بگذارید اعدام شوم.چون که از این زندگی بهتر هست. شاکی به قدری پولدار است که هر کاری دلش بخواهد می‌تواند انجام دهد و من در برابر او هیچم.
چند وقت بود که نقشه اسیدپاشی را کشیده بودی؟
همان موقع تصمیم گرفتم و این کار را انجام دادم.
چطور دستگیر شدی؟
زمانی که اسید را ریختم، همانجا ماندم و همکارانم به پلیس زنگ زدند و بعد هم دستگیر شدم. حتی ماشینم را هم از پارکینگ بیرون نیاوردم و هنوز هم همانجاست.

منبع:ایران

انتهای پیام/

انتقام اسیــدی

واژه های کلیدی: ایران | زندگی | انتقال | قربانی | پارکینگ | اسیدپاشی | اخبار حوادث | اسیدپاشی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog