cheapish اسلامی میلیون اردیبهشت کرمانشاه

cheapish: اسلامی میلیون اردیبهشت کرمانشاه کرمانشاه بورس منطقه ای سهام کدمعاملاتی

گت بلاگز خوزستان اثبات صلاحیت نداشتن 3 مدیر شادگانی در پی انفجار گاز

دادستان شادگان از صدور حکم “عدم صلاحیت” جهت 3 تن از مدیران این شهرستان در پی کشته شدن 3 شهروند شادگانی بر اثر انفجار گاز در سال گذشته خبر داد.

اثبات صلاحیت نداشتن 3 مدیر شادگانی در پی انفجار گاز

به گزارش خبرنگار گروه استان هایباشگاه خبرنگاران جوان از اهواز؛ محمد فضلی، دادستان شادگان همزمان با نخستین سالگرد کشته شدن 3 تن از شهروندان شادگانی که بر اثر انفجار گاز رخ داد، ضمن تسلیت به خانواده و بازماندگان این اتفاق بیان کرد: پیرو تشکیل پرونده این اتفاق نظر هیات های 3 و 5 نفره باعث شد مدیر سابق و فعلی اداره آبفای شادگان و همچنین مدیر اداره گاز شادگان با حکم «عدم صلاحیت» مواجه شوند.

عبارات مهم : اداره
وی افزود: این هیات ها حکم به مقصر بودن پنجاه پنجاه شرکت گاز و آبفا داده که با اعتراض روسای این ادارات، پرونده آنان به استان ارجاع شد، ولی بدل پرونده همچنان در شادگان مفتوح است و آقای «م . ع» مسئول تعمیرات و نگهداری شرکت گاز به عنوان متهم این اتفاق در نوبت پیگیری قرار دارد.

فضلی اظهار داشت: مدیر شرکت گاز شادگان و همچنین روسای سابق و فعلی آبفای این شهرستان به عنوان متهم این پرونده به شعبه 21 بازپرسی مجتمع قضایی باهنر اهواز احضار و تفهیم اتهام شده است اند و در جلسات آتی روند دادرسی با دفاعیات آنها ادامه خواهد یافت.

دادستان شادگان در آخر بر پیگیری جدی، دقت مسؤولانه و حساسیت خاص در تمامی پرونده ها به خاص پرونده انفجار گاز شادگان تاکید کرد.

اواخر سال 94 بود که شادگانی ها با خبر منفجر شدن منزل ای به شوکی عظیم فرو رفتند. حفاری آبفا، شکستن لوله گاز، اتصال اتو به برق و اتفاق ای دردناک که شادگان را محزون کرد.

در این اتفاق سید حامد موسوی فرد پدر خانواده به شدت دچار سوختگی شد، سیده مدینه موسوی فرد، همسر وی به همراه محمدامین، پسر فرزند 7 ساله و مبینا، دختر 4 ساله ارزش فوت کردند.

انتهای پیام/گ

واژه های کلیدی: اداره | پرونده | انفجار | خانواده | اثبات عدم صلاحیت | 3 مدیر شادگانی | دادستان شادگان | محمد فضلی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog