cheapish اسلامی میلیون اردیبهشت کرمانشاه

cheapish: اسلامی میلیون اردیبهشت کرمانشاه کرمانشاه بورس منطقه ای سهام کدمعاملاتی

گت بلاگز استان ها ماه رمضان، ماه معماری شخصیت و هدایت انسان است

امام جمعه موقت زاهدان گفت: ماه مبارک رمضان، منتسب به پروردگار است و دارای حریم است که این حریم باید صیانت شود.

ماه رمضان، ماه معماری شخصیت و هدایت انسان است

به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از زاهدان،حجت الاسلام ابراهیم حمیدی در خطبه های نماز جمعه زاهدان افزود: ماه مبارک رمضان یک ماه منحصر به فرد و ماه تربیت، معماری شخصیت و هدایت انسان هست.

عبارات مهم : خداوند
خطیب موقت نماز جمعه زاهدان در ادامه گفت: ماه رمضان از چنان جایگاه و منزلتی برخوردار است که خداوند متعال، قرآن کریم را در این ماه و در شب قدر نازل کرده هست.

وی اظهار کرد: قرآن کریم از تمامی ظلمت ها انسان را بیرون می کشد که این مهم جایگاه کتاب وحی نزد انسان ها تعیین می کند.

حمیدی با تاکید بر پیوند زدن خداوند متعال به مردم از طریق قرآن کریم بیان کرد: قرائت قرآن باید همراه با بصیرت و عمل باشد و به عنوان سیاست و نگاه راهبردی باید در مراسم ترتیل خوانی و قرائت قرآن مورد توجه قرار بگیرد.

وی در ادامه با محکوم کردن جنایات آل خلیفه در بحربن نیز گفت: رژیم آل خلیفه بدلیل نوکری و وابستگی به آمریکا و حکام رژیم آل سعود بدیهی ترین اصول حقوق بشر را نسبت به مردم مظلوم بحرین رعایت نمی کند.

امام جمعه موقت زاهدان افزود: اهانت به شیخ عیسی قاسم، این روحانی شیعه موجی از انزجار را در دنیا به وجود آورده است و این جنایات جهت ملت کشور عزیزمان ایران به خاص خوزستان قابل تحمل نیست.

حمیدی گفت: اهانت به شیخ عیسی قاسم روحانی برجسته شیعه به وسیله رژیم آل خلیفه با حمایت و پشتیبانی رژیم وهابی آل سعود انجام شده است است.
انتهای پیام/پ

واژه های کلیدی: خداوند | زاهدان | زاهدان | معماری | رژیم آل خلیفه | نماز جمعه | امام جمعه موقت زاهدان | ماه مبارک رمضان

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog