cheapish اسلامی میلیون اردیبهشت کرمانشاه

cheapish: اسلامی میلیون اردیبهشت کرمانشاه کرمانشاه بورس منطقه ای سهام کدمعاملاتی

گت بلاگز اخبار حوادث جزئیات جنایت ترمینال جنوب

معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی پایتخت کشور عزیزمان ایران بزرگ شرح جنایت مرگبار در ترمینال جنوب را تشریح کرد.

جزئیات جنایت ترمینال جنوب

جزئیات جنایت ترمینال جنوب

عبارات مهم : ایران

معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی پایتخت کشور عزیزمان ایران بزرگ شرح جنایت مرگبار در ترمینال جنوب را تشریح کرد.

به گزارش ایسنا، در ساعت 16:10 دیروز وقوع یک فقره نزاع و درگیری در تعاونی شماره 13 ترمینال جنوب به کلانتری 208 اعلام شد که مأموران با حضور در تعاونی شماره 13 ترمینال جنوب ، جوانی حدودا 30 ساله را مشاهده کردند که با چاقوی آغشته به خون قصد فرار از محل را داشته ولی مسافران ترمینال و شهروندان با او درگیر شده است و مانع از فرار وی از محل شدند که آخر با دخالت مأموران این فرد به نام اکبر . ف 32 ساله دستگیر و به کلانتری انتقال یافته شد.

جزئیات جنایت ترمینال جنوب

در همان لحظه دستگیری اکبر، مأمورین اطلاع پیدا کردند که سه نفر به وسیله این فرد مورد اصابت ضربات چاقو قرار گرفتند که اوضاع یک نفر از آنها وخیم و نامساعد است که بلافاصله عنوان به مرکز فوریت های پزشکی 115 اعلام و هر سه مجروح جهت انجام کارها درمانی به بیمارستان انتقال یافته شدند.

ساعتی بعد از دستگیری متهم پرونده و انتقال مجروحان به بیمارستان ، به کلانتری 205 ترمینال جنوب اعلام شد که یکی از مجروحان صحنه درگیری به نام علی . م 40 ساله که کارمند تعاونی 13 ترمینال جنوب هست، بر اثر اصابت ضربه چاقو به ناحیه گردن فوت کرده است که با تشکیل پرونده مقدماتی با عنوان قتل عمد و به دستور بازپرس شعبه دهم دادسرای ناحیه 27 پایتخت کشور عزیزمان ایران ، پرونده جهت پیگیری در اختیار اداره دهم خاص قتل پلیس آگاهی پایتخت کشور عزیزمان ایران بزرگ قرار گرفت.

معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی پایتخت کشور عزیزمان ایران بزرگ شرح جنایت مرگبار در ترمینال جنوب را تشریح کرد.

متهم بعد از انتقال به اداره دهم پلیس آگاهی پایتخت کشور عزیزمان ایران بزرگ در اظهاراتش به کارآگاهان گفت : در ساعت 10 صبح روز سه شنبه جهت خرید بلیط اتوبوس به تعاونی شماره 13 ترمینال جنوب مراجعه کردم و فردی که برابر تعاونی ایستاده بود مرا جهت خرید بلیط به داخل تعاونی شماره 13 راهنمایی کرد. به باجه فروش بلیط مراجعه کردم و متصدی فروش بلیط مدعی شد که اتوبوس تا دقایقی دیگر حرکت خواهد کرد و من نیز با این تصور، اقدام به خرید بلیط اتوبوس کردم و منتظر ماندم. حدود یک ساعت از وقت خرید بلیط گذشت ولی اتوبوس حرکت نکرد و نهایتا اعلام شد که اتوبوس با چندینه ساعت تأخیر حرکت خواهد کرد ؛ زمانیکه به متصدی بلیط فروش مراجعه کرده و درخواست بازپس گرفتن پولم را کردم ، آنها طفره رفته و عنوان داشتند که این کار امکان ندارد.

متهم در ادامه اظهاراتش به کارآگاهان گفت: به منزلم در خیابان پیروزی برگشتم، بسیار عصبانی بودم و نهایتا بعد از گذشت چند ساعت به قصد انتقام گیری ، با برداشتن چاقو از منزل خارج شده است و به ترمینال جنوب برگشتم، ابتدا فردی را که مرا به تعاونی شماره 13 راهنمایی کرده بود ، با یک ضربه چاقو از ناحیه سینه مجروح کردم، سپس وارد تعاونی 13 شده است و با فردی که بلیط را به من فروخته بود درگیر شده است چاقویی به گردنش زدم. در همین وقت یکی از دوستان و همکاران این فرد که بعدا شنیدم در بیمارستان فوت کرده به قصد کمک کردن به مقتول با من درگیر شد که او نیز از ناحیه دست مجروح شد و درحال فرار از داخل ترمینال بودم که با مردم درگیر شده است و آخر به وسیله مأموران دستگیر شدم.

براساس اعلام مرکز اطلاع رسانی پلیس آگاهی پایتخت، سرهنگ کارآگاه حمید مکرم، معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی پایتخت کشور عزیزمان ایران بزرگ، با اعلام این خبر گفت : یکی از دو مجروح اتفاق به صورت سرپایی تحت درمان قرار گرفته و از بیمارستان ترخیص شدند، مجروح دوم که از ناحیه سینه مورد اصابت چاقو قرار گرفته ، همچنان تحت نظر تیم پزشکی قرار داشته و سیر مراحل درمانی و مراقبتی از ایشان در بیمارستان در حال انجام است.

جزئیات جنایت ترمینال جنوب

مکرم افزود: با صدور قرار بازداشت موقت از سوی بازپرس پرونده ، متهم جهت انجام تحقیقات تکمیلی در اختیار اداره دهم خاص قتل پلیس آگاهی پایتخت کشور عزیزمان ایران بزرگ قرار گرفت.

واژه های کلیدی: ایران | مجروح | اتوبوس | پلیس آگاهی | بیمارستان | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog